LINN reproduktory EXAKT

Sme hrdí, že spoločnosť Niomcom je distribútorom elektroniky a reproduktorov LINN, ktoré sú vo svete hi-fi považované za to najlepšie z najlepšieho. Pri príležitosti 40. výročia založenia firmy uvádza Linn na trh jedinečnú novinku Linn Exakt. Systém umožňuje najkratšiu cestu od umelca k poslucháčovi, aká kedy bola vytvorená. Systém tvorí len DS prehrávač a reproduktory. Pre toto riešenie sa inžiniery rozhodli na základe skúseností so stratami signálu počas prenosu. Navrhli systém tak, aby reproduktory neboli len aktívne ale aby aj priamo nahradili DA prevodník. Týmto vyriešili problém so stratami signálu počas prenosovej cesty a pásmovou synchronizáciou. Výsledný zvuk je podstatne čistejší, muzikálnejší a vzdušnejší.

Linn Exakt prináša ešte jednu novinku a tou je kalibrácia posluchovej miestnosti. Nejde o štandardný kalibračný systém, ktorý je využívaný aj pri lacných domácich kinách.

V septembri 2013 predstavili túto sériu na konferencii v Glasgowe. Zvukový rozdiel medzi klasickým Klimaxom a systémom EXAKT pôsobil na prezentáciách pre odbornú verejnosť z celého sveta tak mocne, že prítomní odborníci len neveriacky krútili hlavami a snažili sa krotiť emócie. EXAKT je zatiaľ určený pre radu Klimax, dobrou zprávou pre majiteľov týchto reproduktorov je to, že je možné ich na nový systém EXAKT upgradovať, čo sa vyplatí zvlášť pri aktívnych modeloch.

Pozrite si AKO  TO  FUNGUJE:

vimeo.com/75019055

Pozrite si V ČOM JE ROZDIEL:

vimeo.com/75019056

Detaily si stiahnete tu

www.linn.co.uk/

Táto stránka používa súbory cookies. Viac informácií

Používaním súborov cookies sa snažíme spríjemniť Vám prehliadanie našich webových stránok.

Zatvoriť